0
04 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Watch Dogs 2’nin Ana Karakteri Sızdırıldı!

Bu sene Assassin's Creed'i çıkarmayacak olan Ubisoft, Watch Dogs'un devam oyunana odaklanmış durumda. Yeni oyun hakkında bir çok haber ve bildirim gelmekte. Son olarak oyunda yer alacak olan ana karakterin görseli sızdırıldı.

Paylaşılan görselde yer alan karakterin Watch Dogs 2'nin ana karakteri olacağı iddia ediliyor. Oyunun motioncapture işlemleri sırasında çalıştığını iddia eden thekingrot isimli Instagram kullanıcısı, paylaştığı görselde Watch Dogs 2'nin ana karakterini sızdırdı. Elinde telefon ve ağzındaki peçesiyle ilk oyundaki ana karakteri andıran bir karakter gözler önüne serilmiş. Ancak kesinlikle görseldeki karakter, ilk karakter olan Aiden Pearce değil.

Bu sızıntı sonrasında thekingrot, paylaşımlarını gizli hale getirerek profilini özelleştirdi. Bu hamlenin gelmesi, görselin doğru olabileceğini iddialarını kuvvetlendirdiği olarak yorumlandı.

Watch Dogs 2'nin sızdırılan ana karakteri

Watch Dogs 2'nin sızdırılan ana karakteri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.