0
11 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Whispers of the Old Gods Resmen Tanıtıldı!

Blizzard'ın geliştirdiği sıra bazlı kart oyunu olan Hearthstone'un merakla beklenen yeni genişletme paketi oyunculara resmen tanıtıldı. Gün içerisinde adı görsel olarak sızdırılan yapım, görüntüde de olduğu gibi Whispers of the Old Gods adıyla duyuruldu.

Bir sinematik ile paylaşılan duyuru videosunda Whispers of the Old Gods'ın tanıtımı yapılmakta. Yüz otuz dört yeni kart bu paketle birlikte oyuna dahil olacak. Bunun yanı sıra dört adet eski tanrı  C'Thun, Yogg-Saron, N'Zoth' ve Y'Shaarj oyuna eklenecek. Paket içerisinde tanrı kartlarını güçlendiren on altı adet minion kartı da bulunmakta. Böylece oyuna yepyeni bir meta dahil olabilir. Paket Nisan sonu ya da Mayıs ayı başında oyuncularla buluşacak.

Promosyon boyunca oyuna giriş yapacak olan kullanıcılara üç adet kart paketi ve yeni genişletme paketi ile oyuna dahil olacak Legendary kart C'Thun üç paketin ilkinde hediye edilecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.