0
29 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

World of Tanks ile Türkiye’yi Gamescom’da Temsil Etmeye Var Mısın?

Wargaming bugün yaptığı açıklamayla oyuncu topluluklarına yönelik “World of Tanks Avrupa Şampiyonasını” duyurdu. Şampiyonada aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 35 ülke, tüm Avrupa’nın en iyi World of Tanks takımı olduğunu kanıtlama fırsatı bulacak. Turnuvaya katılmak için profesyonel sporcu olmanıza gerek yok. Sıkı bir World of Tanks oyuncusu olmanız yeterli.

Üç kişilik takımların 6. seviye tanklarla karşı karşıya geleceği maçlarda, Türk oyuncuları önce Türkiye’nin daha sonra da Avrupa’nın en iyi oyuncu takımı olduğunu kanıtlama fırsatı bekliyor. İlk iki etabı çevrimiçi gerçekleşecek turnuvanın en iyi dört takımı ise her yıl Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen ve dünyanın en önemli oyun fuarlarından biri olan Gamescom’da finallerde yarışma fırsatı elde edecek. 20 Ağustos’ta Gamescom bünyesinde düzenlenecek finallerde, Avrupa’nın en iyi oyuncu takımını pırıl pırıl bir Alienware sistem bekliyor. Almanya’ya gidiş ve orada kalış masrafları ise Wargaming tarafından karşılanacak.

Ayrıca yarışmanın her aşamasında, Premium hesap, sarf malzemeleri, kişisel yedekler, Premium tanklar (herkesin can attığı Type 59 da dâhil) ve çuval dolusu oyun içi altın elde etme fırsatınız var.

Turnuva ile ilgili daha fazla bilgiyi tunuva sayfasında bulabilirsiniz.

O zaman ne duruyorsunuz? Haydi, World of Tanks oyuncuları! Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak ve ülkemizi Gamescom’da temsil etmek için üç kişilik takımınızı hemen kurarak bu adreste yer alan haritada Türkiye’nin üzerine tıklayın ve kaydınızı hemen yaptırın!

World of Tanks Avrupa Şampiyonası şerefine yayınlanan duyuru videosunu aşağıda görebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...