0
09 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

World of Warcraft: Legion Dünyanın Dört Bir Yanından Oyuncuları Bir Araya Getirdi

Blizzard’ın 1 numaralı DVO’sunun yeni genişleme paketi Legion 3.3 milyon satış rakamıyla çıkış günü rekorunu tazeledi . World of Warcraft Cataclysm'den beri en yüksek çıkış haftası oyuncu sayısına ulaşırken, dünyanın dört bir yanından Horde ve Alliance kahramanları bir araya geldi.

Geçen hafta Blizzard Entertainment’ın başarılı devasa çevrimiçi rol yapma oyununun altıncı genişleme paketi olan World of Warcraft: Legion ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki kahramanlar Burning Legion’ın ordularını geri püskürtmek için yıkımın eşiğinde olan Azeroth’ta buluştular. Blizzard bugün oyuncuların inanılmaz bir savunma cephesi kurduklarını duyurdu. 30 Ağustos’ta çıkan genişleme paketi Legion ilk gününde 3.3 milyon kopya satarak hem önceki genişleme paketlerinin kırdığı rekoru tazeledi, hem de en hızlı satan PC oyunlarından biri oldu. Ayrıca World of Warcraft’ın çıkış haftasındaki oyuncu sayısı 2010 yılındaki Cataclysm genişleme paketinden beri en yüksek değerine ulaştı ve dünyanın her yanından şampiyonlar fel istilacılarına ilk darbeyi vurmak için bir araya geldi. Ne diyelim; World of Warcraft sevgisi bitmez gibi... İyi oyunlar.

 legion-2
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...