0
29 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Xbox One Elite Controller’a Stok Dayanmıyor

Microsoft, Xbox One'a özel geliştirdiği oyunların yanı sıra son dönemlerde yan ürünlerle de takipçilerini memnun etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın Xbox One için geliştirdiği kişiselleştirilebilir Gamepad'i Xbox One Elite Controller, yüksek fiyatına rağmen gördüğü rağbet stokları tüketti.

Microsoft'un pazarlama yetkilisi Chris Caposella, yaptığı açıklamada bu duruma hiç hazırlıklı olmadıklarını belirtti. Caposella " E3'te cihazı ilk tanıttığımızda $150'ın pahalı olacağı yorumları yapılmıştı. Bundan dolayı  üretim hızımızı düşük tutup, kapasitemizi sınırlamıştık." dedi.

Böyle bir satış oranını beklemediklerini belirten Caposella, her mağazadan daha fazla üretim yapılması onayının alınmasından sonra Xbox One Elite Controller için çalışmalarını arttıracaklarını da belirtti.

Xbox One Elite Controller

Xbox One Elite Controller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.