0
02 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Xbox One S Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Microsoft'un ilk olarak E3 2016'da duyurusunu yaptığı Xbox One'ın Slim versiyonu olan oyun konsolu Xbox One S, Türkiye'de satışa sunuldu. İlk olarak MediaMarkt mağazalarında satışa sunulan Xbox One S'in $399 olan yurt dışı fiyatına karşın ülkemizdeki fiyatı 1.899 TL olarak belirlenmiş durumda.

Xbox One'dan %40 daha küçük olan ve 4k video ile fotoğraf görüntülemeye imkan veren konsol, lansmana özel olarak 2TB'lık versiyonuyla geliyor. Oldukça şık gözüken yeni Xbox oyun konsolunu MediaMArkt'ın sayfasında inceleyebilirsiniz. Güç kaynağını da içinde barındıran Xbox One S bu açıdan da abisi Xbox One'a göre avantajlı konumda. Bakalım Xbox One S, ülkemizde ne gibi bir başarı elde edecek? Ayrıca 4k oyunculuğun sözünü veren yeni Xbox konsol projesi olacak Project Scorpio'nun 2017 sonlarına doğru çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım, iyi oyunlar.

xbox one s
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...