0
06 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Yarın PlayStation Meeting’de PlayStation Neo ve Slim Duyurulabilir!

Sony'nin yarın TSi 22:00'da ABD New York'da düzenleyeceği yılın önemli oyun etkinliklerinden birisi olan PlayStation Meeting'de 2 yeni PlayStation cihazı tanıtılması bekleniyor. Daha önce haberlerini yaptığımız pek çok kaynaktan gelen duyumlara göre yarın akşam itibariyle PlayStation markası adına yeni bir dönem başlayacak.

2 yeni donanımın duyurulması beklenen etkinlik ülkemiz saati ile 22:00'da başlayacak. Duyurulması beklenen ilk donanım elbette PlayStation 4 Slim.  Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Slim'in 2. el satışları bile başlamış ve bu durum Sony tarafından yalanlanmamıştı. Geçtiğimiz ay Microsoft'un Xbox One Slim'i duyurmasının ardından daha da kuvvetli olan bu ihtimal bizi asıl heyecanlandıran olay değil. Bizi asıl heyecanladıran duyuru tahmin ettiğiniz üzere PlayStation 4K ya da diğer adıyla PlayStation Neo! PlayStation 4'ün güçlendirilmiş versiyonu olacak Neo'nun yarın resmi duyurusunun yapılması beklenirken teknik detayların da duyurulması bekleniyor. PlayStation 4 Slim'in rakibi Xbox One Slim olacakken PlayStation Neo'nun rakibinin Xbox'ın gelecek sene çıkacak 4k oyunculuk sözü veren Xbox One Scorpio projesi olduğunu biliyoruz.

Sözün özü yarın akşam TSİ 22:00'da PlayStation markası adına yeni bir dönemin başlangıcı olabilir! PlayStation Meeting ile ilgili gelişmelerle karşınızda olacağız, iyi oyunlar.

playstation-meeting-september-2016-invite_1920.0

 Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...