0
04 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Yeni Doom’un İç Kapak Görselini Seçmeye Ne Dersiniz?

id Software'in efsane FPS serisi Doom'un yeni oyunu olacak 2016 yapımı Doom'un kapak görseli daha önce gösterilmiş ve oyuncular tarafından pek beğenilmemişti. Yapımcı firma dün Twitter üzerinde oyunun iç kapak görseli için bir oylama başlatarak oyunculardan bu konuda yardım istedi.

Doom gibi klasikleşmiş bir oyunun yeni üyesi için kapak görselini seçmede oy hakkımızın olması güzel bir hareket. Doom'un resmi Twitter hesabından oylamaya açılan 2 görsel için şu an ağırlık beyaz renkte Doom yazılı olan ve cehennemin içinde gösterildiğimiz B görselinde. Siz de yeni Doom'un iç tarafındaki kapak görselinde söz hakkınızın olmasını istiyorsanız oylamaya katılabilir ve beğendiğiniz görselin seçilme şansını arttırabilirsiniz. Oylamanın 3 gün sonra sona ereceğini belirtelim. Doom; PC, PS4 ve Xbox One için 13 Mayıs 2016 tarihinde beğenimize sunulacak.

Doom'un Twitter hesabından oylamaya açılan 2 iç kapak görselini aşağıda görebilirsiniz, iyi oylamalar.

doomb doomaÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...