0
06 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Yerli Korku Yapımı No70: Eye of Basir’in Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Yerli oyun yapım şirketi OldMoustache Game Works'ün PC, Mac ve Linux platformları için beüenimize sunacağı korku oyunu No70: Eye of Basir'in yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yapımcılığını Volkan Demir'in yaptığı No70'in senaryosu Gözde Demir'e aitken, ana karakteri Tuna Toygün seslendiriyor.

No 70'in hikayesini yapımcıların dilinden hatırlatmak gerekirse ; "No70: Eye of Basir oyunu, kahramanımızın çocukluk döneminde yaşadığı korku ve gizem dolu olayları konu alıyor. Oyunun kahramanı geçmişte yaşadığı korkunç deneyimleri asla unutmamıştır. Benliğinin derinliğinde sürekli bu anılar canlanıp durmaktadır. Bu yaşanılan olaylara artık son vermek için, hayatına musallat olan sır ve gölgelerdeki gizemleri çözmesi gerekmektedir. Bu nedenle çocukluğunda yaşadığı No:70 numaralı o eve gider. Bu gizemler, geçmişte kendisi ve ailesinin bilinç altında iz bırakan korkunç bir sırrı ortaya çıkartacaktır. Kendisini ele geçiren bu karanlık, ona sunulan gizemleri ve gölgeleri takip etmesiyle son bulacak mı ?"

Aras isimli karakterin geçmişine doğru yaptığı korku dolu anları tecrübe edeceğimiz No70: Eye of Basir; 2016 yılı sonunda doğru beğenimize sunulacak. Biz de heyecanla korku dolu anlar yaşayacağımız No70: Eye of Basir'i bekliyor ve tüm ekibe başarılar diliyoruz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...