0
05 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Yerli Yapım Don’t Die; Steam Greenlight’da Desteğinizi Bekliyor!

Türk oyun geliştiricilerinin oyun dünyasında isim yapabilmek ve  yer edinebilmek için nasıl bir uğraş verdiklerini biliyoruz. Onlardan birisi olan Mert Zehir ve oyunu Don't Die. Steam Green Light'ta yer alabilmeyi başaran Don't Die, bir hayatta kalma oyunu.

Yapımcı Mert Zehir'in açıklamalarına göre Don't Die'ı diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran en önemli özelliği ise gelişmiş bir kale savunması, kale kuşatması sistemi bulunması. Oyuncuların inşa ettikleri kalelerin sadece görünüşte kalmayacağını dile getiren yapımcı; oyununu geliştirmek için sürekli takipçilerin fikirlerini alıp değerlendirdiğini belirtiyor. Don't Die'ın kendini sürekli yenileyeceğini ve oyunculara çeşitlilik sunacağını da ekleyen Mert Zehir, anlayacağınız oyununa güveniyor. Hem Multiplayer hem co-op özelliği olacak oyunda atlara da binebileceğiz. Sizler de Türk oyun dünyasının yeni bir yapımcı kazanmasını istiyorsanız Don't Die'yı buradan destekleyebilirsiniz. Multiplayer ekibi olarak Mert Zehir'e başarılar diliyor ve daha fazla yerli yapım görmeyi istiyoruz.

Yerli Yapım Don't Die'nin kısa test videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...