0
04 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Yılın Son Haftasının da Lideri Call of Duty: Black Ops 3

Birleşik Krallık'ta haftalık olarak yayımlanan oyun satışları sıralamasında, son haftalarda liderliği ele geçiren Call of Duty: Black Ops 3'ün zirve yürüyüşü, yılın son haftasında da devam etti. Yılbaşı etkinlikleri ve indirimleriyle birlikte bir çok oyun listede yükselmeyi başarırken ilk dörtte tek değişiklik oldu.

2015'in son haftasında ilk sıraya CoD: Black Ops 3 yerleşirken ikinci sırada Star Wars: Battlefront, üçüncü sırada sırada Bethesda'nın uzun zamandır beklenen yapımı Fallout 4 yer aldı. FIFA 16 ise tek sıra düşerek dördüncülüğe geriledi. GTA V beşinci sıradaki yerini korudu. Rainbow Six: Siege iyi bir sıçrama yaparak altıncı sıraya yükseldi. Just Cause 3 ise sekizinci sıraya geriledi.

WWE 2K16 da ilk ondaki yerini daha da yükseltti ve dokuzuncu sıraya yerleşti. Birleşik Krallık'ta yapılan oyun satışlarının sıralaması şu şekilde;

Birleşik Krallık Haftalık Oyun Satışları Sıralaması

Birleşik Krallık Haftalık Oyun Satışları Sıralaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.