0
09 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Zombi Temalı Days Gone’nin PlayStation 4 Pro Oynanış Videosu Yayınlandı

SIE Bend Studio'nun PlayStation 4'e özel olarak geliştirdiği ve Sony Interactive Entertainment'ın yayıncılığını üstleneceği zombi temalı hayatta kalma oyunu Days Gone'nin PlayStation 4 Pro oynanış görüntüleri yayınlandı. Resmi PlayStation Youtube kanalında geliştiricilerin yorumları eşliğinde yayınlanan oynanış videosunda çevre ve karakter detaylarını görüyoruz.

E3 2016'da duyurulan Days Gone; zombi teması ve hızlı oynanış yapısıyla E3'ün ilgi çeken oyunlarından birisi olmuştu. 7 Eylül'de ABD New York'da düzenlenen PlayStation Meeting'de duyurulan yeni PS4 makinamız olacak PlayStation 4 Pro'da oyunun eriştiği görsel seviye gösteriliyor. Karakterin ve çevrenin HDR ve 4K çözünürlük ile nasıl daha detaylı bir hale geldiği anlatılan video ilginizi çekecektir. Zombileri ve hayatta kalmanın hızlı halini seviyorsanız Days Gone size göre olabilir. 2017 yılı içerisinde çıkması beklenen yapımı PlayStaion 4 için de alsanız PlayStation 4 Pro'da güncelleyerek oynayabileceksiniz. PlayStation Pro; 10 Kasım 2016 tarihinde $399 fiat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Days Gone'nin PlayStation 4 Pro oynanış görüntülerini aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...