HABERLER

Halo 5’in Senaryosu Ne Kadar Sürecek?

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians‘ın çıkış tarihine (27 Ekim 2015) bir aydan kısa bir süre kala oyun hakkında istatistiksel verilerin yer aldığı bir görsel yayımlandı.

Oyunun yapımcısı 343 Industries tarafından hazırlanan infografik sayesinde oyunun senaryo modunun kaç saat süreceğinden, multiplayer modunda kaç harita olacağına kadar birçok detayı bir bakışta görebilmek mümkün. Görselde dikkat çeken başlıklardan ilki, oyunun senaryo modunun kaç saat süreceği yönünde ve oyunu normal zorluk seviyesinde oynarsak 15 görevlik senaryoyu 8 ila 12 saat arasında bitirebileceğimiz belirtiliyor. Oyunun co-op campaign modundaki oynanabilir karakter Buck, Locke, Tanaka, Vale, Fred, Kelly, Linda ve Master Chief olarak sıralanırken, oyunun multiplayer modundaki harita sayısı oyunun çıkış sürümünde 21 olarak gösteriliyor ancak sonraki dönemde oyuna 18 harita daha ekleneceği not düşülmüş. Oyuna dair daha fazla detayı aşağıdaki infografikte görebilirsiniz.

Halo 5: Guardians

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.