SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Harry Potter Hayranlarını Sevindirecek Gelişme!

the WIZARDING WORLD ONLINE

Her Harry Potter hayranın gönlünde, büyücülük dünyasında yaşamak ve oranın şartlarında hayatı tecrübe etmek yatar. Bunu biliyorum çünkü sayısını sayamadığım kadar tekrar tekrar izlediğim seride hayallerim hep bu yöndeydi. 2001 yılında ilk filmi vizyona giren serinin hayranları şimdi kocaman adamlar oldu ve hayallerimizi gerçekleştirmek üzere bir proje başlattılar.

Kickstarter’da başlatılan projeye göre, The Wizarding World Online adıyla geliştirilecek oyun, bize Harry Potter dünyasını MMO oyunu olarak sunulacak. Kendi karakterimizi yaratıp dahil olduğumz evrende Harry Potter iki yaşında olacak. Yapımcıların oyun hakkında paylaştığı bilgiler ise şöyle; Kendi karakterimizi yaratabileceğiz, Hogwarts’ta kendi istediğimiz evi şeçebileceğiz, oyunda sınıf yok herkes büyücü olacak, ortak salonlar ise açık pazar alanı olacak, kendi odalarımızı istediğimiz gibi dekore edebileceğiz ve duellolara katılabileceğiz.

Oyunu para kazanmak için değil bir hayran çalışması olduğu için geliştirdiğini belirten yapımcı ekip, marka hakları konusunda Warner Bros. ile ilgili anlaştıklarını, eğer oyun çok büyük bir seviyeye gelirse Warner Bros.un da olaya dahil olacağını belirtmiş. Bakalım The Wizarding World Online, istenilen seviyede bir oyun olmayı başarabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.