SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Hayatta Kalma Temalı Bir MMORPG mi Arıyorsunuz?

Rus oyun yapımcısı Juvty Worlds, hayatta kalma türünde ve iki boyutlu grafiklerden oluşan MMO oyununu oyuncuların beğenisine sundu.

Görsel anlamda Age of Empires grafiklerini çağrıştıran “Wild Terra” adlı oyun, hayatta kalma türünde bir yapım ve dönem olarak da ortaçağı içerik edinmiş durumda. PC, Mac ve Linux platformlarında çalışabilen yapım an itibariyle kendi sitesi üzerinden erken erişime açıldı ve oyunu oynayabilmek için 9.99$, 19.99$, 29.99$, 49.99$, 69.99$ ve 99.99$ gibi fiyatlardan satılan paketlerden birini almak yeterli oluyor. Oyunu oynarken yapabileceklerimiz arasında oyunun devasa dünyasında seyahat etmek, bu süreçte hayatta kalmak, kendimize barınaktan tutun da kaleye kadar mekanlar yapmak, sayısız materyalden eşyalar geliştirmek ve savaşlara katılmak yer alıyor. Oyun hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki -hızlandırılmış- videoya göz atabilirsiniz.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.