SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Hearthstone’un Yeni Genişleme Paketi Ağustos’ta Çıkıyor

The Grand Tournament

Hearthstone’un ikinci büyük genişleme paketiyle 132 yeni kart ekleniyor.

The Grand Tournament adlı genişleme paketi, önümüzdeki ay piyasaya çıkıyor. 132 yeni kart ekleyen bu paketin odak noktası kahramanların çarpışması. Dolayısıyla kahraman yetenekleri ön planda bulunuyor ve pek çok yeni kahraman yeteneği kartı oyuna ekleniyor. Aynı zamanda Inspire adlı yeni bir minion özelliği geliyor. Bu özellikler, her kahraman yeteneği kullandığınızda harekete geçiyor. Yani kahramanlarınız, minionlarınıza ilham veriyor.

World of Warcraft’taki Argent Dawn Tournament temalı bu genişleme paketinde pek çok şövalye savaşacak. Ancak aşağıdaki fragmandan da izleyebileceğiniz gibi çeşitlilik oldukça yüksek. The Grand Tournament’la gelen yeni kart paketlerine de ön siparişle şimdiden sahip olabilirsiniz. 50 paket için 50 dolar verdiğiniz (bizler için muhtemelen Euro olacaktır) bu kampanya ile tek seferlik bu fiyata paketleri alabiliyorsunuz. Ancak paketleri açmak için çıkış tarihini beklemeniz lazım.

Hearthstone’un bulunduğu tüm cihazlarda eş zamanlı çıkacak olan genişleme paketinin kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak her gün bir kart tanıtımı yapılacağından yola çıkıp siteyi biraz kurcalayan reddit okurları, tanıtımların bitiş gününün de bir Salı gününe (ABD’de oyun çıkış günü) denk gelmesinden ötürü, paketin çıkış tarihinin 11 Ağustos olacağını düşünüyor. Bekleyip göreceğiz. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.