SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Her Nesile Farklı Assassin’s Creed Oyunu Gelebilir

Spider-Man

Call of Duty ile seri üretim konusunda yarışan Assassin’s Creed serisi için her gün ilginç açıklamalar geliyor. Önce online bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalışıldığı belirtilirken bu sefer çıkan söylenti her nesile farklı bir oyunun gelebileceği yönünde.

Bir dergiye konuşan Ubisoft Sofia yetkilisi Momchil Valentinov Gindyanov bir yıl içinde birden fazla Assassin’s Creed oyunu görebileceğimizi belirtmiş. Bu açıklama üzerine üretilen yeni senaryo ise oyunun nesillere göre farklı hazırlanacak olması. Burdan yola çıkarsak yeni nesile The Division ve The Crew tarzı online altyapılı bir Assassin’s Creed oyunu görebilme ihtimalimiz yüksek.

PS3 ve Xbox 360 için ise şu anki mekanikler ile Assassin’s Creed oyunları devam edebilir görünüyor. Tabi önemli soru PC bu işin neresinde olacak. Yeni nesil Assassin’s Creed oyunlarını PC’de görebilecekmiyiz,yoksa bunlar konsollar özelinde mi kalacak. Fazla beklemeden bunlar ortaya çıkacak. Malum artık bir yılda birden fazla Assassin’s Creed oyunu bizi bekliyor gibi.

AssassinsCreed

Volkan Demirler
the authorVolkan Demirler
Oyun oynarken ve film izlerken kendini ana karakterin yerine koyan adam.

1 Yorum

  • Bir seri tuttumu sinekten yağ çıkarmak gibi habire oyun çıkartıyorlar artık yalama oldu hepsi bu şekilde kalitede düşüyor cod serisinde olduğu gibi bence yanlış ..

Comments are closed.