SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Heroes of the Storm Global Championship 2016’da İlk Aşama Tamamlandı!

hots

Blizzard’ın geliştirdiği MOBA türündeki yapım Heroes of the Storm’un Dünya Şampiyonası’nda ilk grup aşaması turu tamamlandı. Geçtiğimiz gün A grubunda oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP Black ve Denial eSports takımları ikinci grup aşamasına yükselmişti.

Dün oynanan karşılaşmalar sonucunda ikinci grup aşamasına yükselen son iki takım da belli oldu. B grubunda oynanan karşılaşmalarda Fnatic,  Please Buff Arthas ve eStar Gaming takımlarını devirerek üst tura yükseldi. Lider olarak yükselen Fnatic, ikinci aşama B grubuna yükseldi ve ZeroPanda’nın rakibi oldu.

İlk aşama B grubundan ikinci olarak yükselen takım ise PBA oldu. Decider maçında eStar Gaming ile karşılaşan Please Buff Arthas ekibi rakibini 2-0 devirmeyi başardı ve A grubuna yükseldi. PBA’in rakibi ise Astral Authority oldu.

İkinci grup aşamasındaki ilk maçlar bugün oynanacak. İkili eleme sistemi olarak oynanacak grup maçları sonrasında ilk ikiye giren takımlar Yarı Finaller’e yükselecek.

HGC 2016 İlk Aşama
HGC 2016 İlk Aşama
HGC 2016 İkinci Aşama
HGC 2016 İkinci Aşama
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.