SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Heroes of the Storm’a Betayla Beraber Dereceli Arena Geliyor!

Heroes of the Storm

Blizzard’ın geliştirmiş olduğu yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm’un kapalı alfa sürümü önümüzdeki hafta sonlanıyor ve kapalı beta testlerine geçiliyor. Bununla birlikte oyuna yeni özellikler ve içerikler dahil olacak.

Kapalı beta ile birlikte oyuna yeni bir antrenman ve savaş haritası eklenirken, Thrall karakteri de oyunda çıkışını gerçekleştirecek. Bunun yanında yeni kostümler de mevcut. En çok merak edilen dereceli sistem de kapalı beta ile birlikte oyunda aktif olacak. Şimdilik yalnızca kişisel dereceli sistem açıkken, ilerleyen güncellemelerde takım dereceli sistemi de aktif olacak.

Dereceli oyuna girebilmeniz için en az 10 adet karaktere sahip olmanız ve hesabınızın da 30. seviyeye ulaşmış olması gerekmekte. İşte kapalı beta ile Heroes of the Storm’un yaşayacağı değişikliklerin anlatıldığı video aşağıda.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.