SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Heroes Of The Storm’dan Warcraft Karakterlerinin Görünüşleri Paylaşıldı!

Blizzard’ın yakın zamanda çıkaracağı MOBA oyunu Heroes Of The Storm’da yer alan Warcraft karakterlerinin görünüşleri kendi sitelerinden paylaşıldı. LBD8606Q1C001393887881979 World of Warcraft’a hazırlanan harita ile başlayan MOBA deneyimlerini geliştirip,yenileyerek ve kendi özel karakterlerini kullanarak MOBA dünyasına League of Legends ve DOTA 2‘den sonra sert bir giriş yapmaya hazırlanan Heroes of the Storm, oyunda yer alacak bazı Warcraft karakterlerinin oyun içi görüntüleri paylaşıldı. İşte o görüntüler;

Peki sizin favori Warcraft karakteriniz hangisi? Sizce Heroes of the Storm rakiplerini geride bırakabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Starcraft karakterleri için buraya, Diablo karakterleri için buraya bakınız.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.

3 yorum

  • aynı herolar farklı isimler blizzardın fanatikleri oynar ama geniş capta tutmaz

  • Hep aynı şeyler söylendi her oyunu için blizzard’ın fanatikleri oynar geniş çapta tutmaz ama her oyunu geniş çapta tuttu ya insanların 9/10’u blizzard fanatiği yada bu kanı yanlış adamlar yaptığı zaman adam gibi yapıyor.(diablo 3 hariç)

Comments are closed.