SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Hexa Kurt Geri Dönüyor!

Black Eagles E-Sports

Bilmeyenleriniz için anlatacak olursam, Türkiye’nin ilk büyük çaplı League of Legends turnuvası GameX’te, Hwa ile şampiyonluk kazanan Saldırı Gücü Taşıyıcısı rolündeki Berk Gocay, daha sonra takım içi anlaşmazlıklardan dolayı ayrılıp Rgesc takımında bir süre oynadıktan sonra, oyunun rekabet ortamından keyif almadığı gerekçesiyle emekliye ayrıldığını duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Facebook sayfasından paylaştığı bir görsel ile takipçilerini heyecanlandırmış, oyuna geri mi dönüyor sorusunu akıllara getirmişti. Bugün, Facebook sayfasından yaptığı bir açıklama ile duruma açıklık getirdi. Yaptığı açıklamayla Gocay, Sihirdar Vadisine döneceğini açıklasa da bir oyuncu olarak değil, kurduğu takımın koçu olarak arenaya döneceğini belirtti.

Ashe ve Urgot oyunlarıyla aklımızda yer edinen Hexagon Sun’ın kurduğu Black Eagles adlı takım dün kura çekilişi yapılan 2015 Sezonu League of Legends Şampiyonluk Ligi Elemelerinde yer alıyor. ANT.Victor ile karşılaşacak olan takım bakalım Şampiyonluk Ligine kalmayı başarabilecek mi? Berk Gocay’ın koçluk kariyeri başarılı başlayabilecek mi göreceğiz? İşte Berk Gocay’ın kurduğu ve koçluk yaptığı takımı Black Eagles;

Black Eagles E-Sports Club.LOL

Ege “padden” Acar : ADC
Burak “rôgu” Eryol : Support
Oguz Can Dari XD Comaoglu : Top Lane
Bora ” Bestellen ” Oğuz : Jungle
Mert Squirtleee Gul : Solo Mid
Oğuzhan ”Volker” Aygün : Sub/Yedek

Berk ”Hexagon Sun” Gocay: Takim Kocu / Kurucu
Hande “Lalenya” Samurçay: Takim Koordinatoru
Sina “sinabensina” Aydin : Analist

Berk "Hexagon Sun" Gocar
Berk “Hexagon Sun” Gocay
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.