SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Hile Yapmaktan Kendinizi Alıkoyamıyor Musunuz?

Screen Cheat

Bir çok oyunda hile kullanmaktan geri kalmayıp, illegal yollarda kendinizi geliştirmeyi ve oyunda iyi olduğunu karşı tarafa düşündürmeyi seven oyuncular ne yazik ki her zaman olacak. Kimileri göstere göstere, kimileri ise saklayarak bu yolda yürüyorlar.

Size şöyle bir haber versek? Hiç korkmadan, yasaklanma şüphesi olmadan, rahat rahat hile yapabileceğiniz bir oyun önersek? Hatta hile yapmadığınızda yasaklanacağınız bir oyun. Screencheat, işte tam da böyle bir oyun. Hile yapmanın zorunlu olduğu oyun, Xbox One’dan sonra PS4 için de duyuruldu. PC sürümü zaten piyasaya sürülen oyunun ynei nesil konsollara da çıkarılacak olması konsol oyuncularını da sevindirmiş olacaktır.

Yıl sonuna doğru piyasaya sürülmesi beklenen Screencheat’te rakipleriniz görünmez. Onları avlayabilmek için onların ekranlarını kullanmak zorundasınız. Yani kısaca hile yapmalısınız. Bakalım hile kullanarak da rakiplerinizden üstün olmayı başarabilecek misiniz?

screencheat
Screencheat
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.