SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Horizon: Zero Dawn’dan Yeni Detaylar Geldi!

Horizon: Zero Dawn

Daha önce Killzone serisi ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Guerilla Games’in E3 2015’te oyun dünyasına tanıttığı yeni yapımı Horizon: Zero Dawn’dan yepyeni bilgiler paylaşıldı.

Baş yapımcı konumunda yer alan Mike Norris yaptığı açıklamada Oyunun hikayesi oldukça ilgi çekici. Oyunun sonunda insanları felsefik düşünceler ile başbaşa bırakacağız. Horizon sadece robotların, dinozorların ve makineli silahların yer aldığı bir oyun olmayacak.” diye belirtti.

Oyunun içerğine de değinen Norris “Horizon’da çok fazla gizemli olay ile karşılaşacağız. Bir mağaraya vardığınızda aslında o mağarada yaşayan bir tarihin olduğna tanıklık edeceğiz. Gizemin ana temamız olacak. Gece gündüz dönümleri yaşanacak ve oyunda yükleme ekranı bulunmayacak. Ayrıca oyunda seviye atlama, eşya üretme ve bunların seçimi gibi RPG öğeleri de bulunacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

Horizon: Zero Dawn
Horizon: Zero Dawn
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.