SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

How to Survive 2 Erken Erişimde

Hayatta kalma oyunlarının başarılı örneklerinden How to Survive‘ın devam oyunu, 29 Ekim’de Steam üzerinden erken erişime açıldı.

How to Survive’ın bir adada başlayan hayatta kalma serüveni, bizi sayısız zombiyle mücadeleye etmek zorunda bırakıyordu. Bu süreçte birçok silah ve ekipman keşfedip geliştirebildiğimiz oyuna farklı bir heyecan getirmek isteyen yapımcılar, geçtiğimiz Temmuz ayında How To Survive: Third Person adlı yeni bir oyun çıkarsalar da ilk oyun kadar beğeni toplamayı başaramadılar. Sonrasında yeni oyuna yönelen EKO Software, 29 Ekim itibariyle How to Survive 2‘yi Steam üzerinden erken erişime sundu. An itibariyle %20 indirimli olarak 24,80 TL’den satışta olan oyunun şu ana kadarki kullanıcı incelemeleri not ortalaması %59 olsa da yapımcıların oyunu geliştirip bu notu yukarılara çekmek isteyecekleri muhakkak. Siz de How to Survive’ı sevdiyseniz ve yeni oyun için sabırsızlanıyorsanız, oyunu Steam üzerinden satın alabilir ve geliştirilmekte olan How to Survive 2’yi şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz.

How to Survive 2

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.