SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Hulk Hogan WWE 2K15: Hulkamania Edition’ın Kutu Açılımını Yaptı!

Geçtiğimiz sene WWE 2K14’ün The Undertaker temalı Phenom Edition adıyla dağıtımı yapılmış olan özel içerikli kutunun yerini bu sene de WWE 2K15 Hulkamania Edition olarak yaşayan efsane Hulk Hogan ön plana çıkıyor. Hogan’ın ballandıra ballandıra yaptığı kutu açma videosunda bahsettiği içeriklerin içinde kendisinin bir zamanlar kötü adam imajı vererek güreştiği ”Hollywood” Hogan karakterinin sevimli bir oyuncağı, bizzat Hogan tarafından imzalanan 25 bin karpostaldan bir tanesi, normalde ön siparişle birlikte gelen Hogan ve Sting karakterlerinin DLC kodları, Hogan’ın ve Hulkster’ların (Hogan fanları) ölümsüzlüğünün(!) sebebi olan WWE 2K15’in orjinal diski bulunuyor.

Ayrıca video bitimine yakın Hogan’ın oyun içi modellerinden birkaç sahne de gösteriliyor. Sanıyoruz güreş oyunları tarihinin en iyi Hogan ve Sting modellemesi olsa gerek. Neredeyse hiçbir yenilik sunmayan eski nesil versiyonu çoktan çıkmış olan WWE2K15’in asıl bombayı patlatacak yeni versiyonu 11 Kasım’da satışa çıkacak.

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.