SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Humble Haftalık İndirimleri – 6 Kasım

Bir süredir Humble Bundle’ın haftalık tekliflerini paylaşmıyorduk, yeniden başlamamızın vaktinin geldiğini düşündük ve yine karşınızdayız. Bu hafta Humble haftalık indirimlerinde 9 dolara sahip olabileceğiniz 6 adet oyun bulunuyor. Bu haftanın teması ise yarış oyunları…

6 Dolar ve altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Urban Trial Freestyle

“Şehir sizin oyun alanınız” sloganıyla geliştirilen Urban Trial Freestyle’da motorsiklet ile bir platform üzerinde ilerlerken artistik hareketler yaparak puanlar toplamaya çalışıyoruz. Eğlenceli yarış türlerinde, arkadaşlarımızla rekabet ediyoruz.

Real World Racing Bundle

Real World Racing Bundle, kuş bakışı oynanan bir yarış oyunu. Kaliteli görüntüler eşliğinde dünyanın önde gelen başkentlerinde yarışıyoruz. Oyun gerçekçi yarış türüne yeni bir bakış açısı vadediyor.

WRC Powerslide

Hızlı ve alışması kolay bir oyun tecrübesi sunan WRC Powerslide, oyuncuyu sıkmayacak bir oynanabilirlik vadediyor ve oyuncuya eğlenceli saatler sunuyor.

6 Dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Dirt Showdown

Yarış oyunları arasında kendine yer etmiş olan Dirt serisinin oyunlarından biri olan Dirt Showdown, 6 dolara sahip olabileceğiniz başarılı yarış oyunlarından biri.

Joe Danger 2: The Movie

Klasik yarış oyunlarından farklı olarak, bu sefer bir dublör rolünü üstlendiğimiz ve tehlikeli hareketleri gerçekleştirmee çalıştığımız Joe Danger 2: The Movie, bu haftaki indirimler içindeki en ilginç oyun gibi gözüküyor.

9 Dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Dirt 3

Dirt 3, serinin en yeni oyunlarından bir tanesi ve sahip olduğu mekanikler ve yapısı sayesinde oyuncuya en çok içerik vadeden oyun.

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.