SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

HWA ve TT’de Hareketli Saatler Yaşandı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi

İkinci haftası geride kalan 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde takımlar yine oyuncu değişikliklerine yöneldi. Üç galibiyet, bir yenilgi alan HWA, mevsim başında transfer ettikleri Hakan “Revanche” İşlek ile yollarını ayırdı. HWA’dan ayrılan Hakan “Revanche” İşlek Team Turquality’e transfer oldu. Henüz galibiyet ile tanışamayan Team Turquality, Revanche’den sonra daha önce Mouz ve Lemondogs’ta oynayan Robin “Rawbin” Eggenberger’ı ormancı rolünde takıma kazandırdı.

Günün bomba transferlerinden birini de HWA gerçekleştirdi. Dark Passage ile kazanılmadık kupa, edinilmedik tecrübe bırakmayan ve Worlds’e gitme başarısı gösteren, Türkiye’nin en iyi saldırı gücü taşıyıcılarından biri olan Anıl “HolyPhoenix” Işık, yedeğe alınmasından sonra ne yapacağı merak konusuydu. Uzun süre Avrupa LCS’e transfer olacağı konuşulun HolyPhoenix, HWA’ya transfer olarak soru işaretlerini giderdi. Bakalım HolyPhoenix’in HWA’da göstereceği performans nasıl olacak?

Anıl "HolyPhoenix" Işık
HWA, bombayı patlattı.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.