SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

HWA’dan Yeni Transfer!

HWA Gaming

HWA, League of Legends takımına, EU LCS tecrübesi olan orta koridor oyuncusu Polonyalı Sebastian “760” Robak’ı sponsorları GameSatış’ın da desteği ile transfer etti. HWA ile adeta bütünleşen ve marka yüzü olan Ferit “wtcn” Karakaya ile şok ayrılık sonrasında takıma katılacak yeni oyuncunun yabancı olacağı herkesin hem fikir olduğu bir konuydu.

Merak edilen bu oyuncunun kim olacağıydı. Sebastian “760” Robak’ın geçmişine baktığımızda, Gambit Gaming’de ilk olarak AlexIch’in yedeği konumunda bulunuyordu. AlexIch’in takımdan ayrılmasıyla kadroya yerleşti ve geçtiğimiz Aralık ayında yapılan IEM 2014 Köln’ü şampiyon tamamlayan Gambit kadrosunun bir parçası oldu. 2015 EU LCS’de de ilk sekiz maça çıkan Robak daha sonrasında hastalığı nedeniyle oyuna ve yayınlarına ara vermek zorunda kaldı. “niQ” “niQ760” adıyla da bilinen Sebastian “760” Robak, 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu için HWA’nın formasını terletecek.

Sebastian "760" Robak
Sebastian “760” Robak
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.