SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

HWA’nın Son Oyucusu da Belli Oldu!

HWA Gaming

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsim Finalleri’nin sona ermesiyle birlikte Ferit “wtcn” Karakaya ve Şükrü “Lelouch” Şentürk ile yollarını ayırıp, Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun’u da bonservisiyle Dark Passage’a satan HWA, geçtiğimz hafta iki yabancı oyuncu ile kadrosundaki eksik mevkileri doldurmuştu.

Orta koridora Sebastian “niQ760” Robak’ı transfer ederken, destek rolüne Piotr “SuperAZE” Prokop’u dahil etmişti.  HWA, eksik kalan son rol Saldırı Gücü Taşıyıcısı rolüne de son olarak BPI Phoenix’in kadrosunda bulunan Hakan “Revanche” İşlek’i transfer etti ve böylelikle kadrosunu tamamlamış oldu.

Son olarak BPI Phoenix ile Play Off karşılaşmalarında yer alan Revanche, takımıyla The Crew’a karşı kaybetmişlerdi. Bakalım Hakan “Revanche” İşlek’in HWA performansı nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Hakan "HWA Revanche" İşlek
Hakan “HWA Revanche” İşlek
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.