SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

IEM Katowice 2015 Başlıyor!

katowice2015

League of Legends Intel Extreme Master Dünya Şampiyonası, 13 Mart’ta yapılacak maçlarla birlikte başlıyor. Polonya’nın Katowice şehrinde yapılacak olan şampiyona bir nevi Dünya Şampiyonası’nın provası niteliğinde olacak.

Turnuvada iki Kore, iki Amerika, iki Avrupa, bir Çin, bir de Tayvan ekibi yarışacak. Kore’den katılan takımlar GE Tigers ve CJ Entus, Amerika’dan katılan takımlar Team Solo Mid ve Cloud 9, Avrupa’dan katılan takımlar SK Gaming ve Gambit Gaming, Çin ekini Team World Elite, Tayvan takımı ise yoe Flash Wolves.

İki grup olarak dağılan takımlar ilk olarak eşleşme maçlarını oynayacak. Kazanan takımlar Kazananlar grubunda devam ederken kaybedenler de Kaybeden grubunda oynamaya devam edecekler. İki grubun da kazananlar birincisi ile kaybedenler birincisi arasında oynanacak final karşılaşmalarından sonra grup şampiyonu takımlar, birbiriyle IEM Katowice 2015’in finalini oynayacak. Turnuva 13 – 15 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. İşte gruplar;

IEM Katowice 2015 Grup A
IEM Katowice 2015 Grup A
IEM Katowice 2015 Grup B
IEM Katowice 2015 Grup B
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.