SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

IEM Katowice 2016 CS GO’da Yer Alacak Tüm Takımlar Belli Oldu!

Onuncu sezonunu geçiren ESL’in organize ettiği Intel Extreme Masters serisinin 4-6 Mart tarihinde düzenlenecek olan Katowice ayağında yer alan turnuvalardan Counter Strike: Global Offensive’de yer alacak tüm takımlar belirlendi. On iki takımın yer alacağı etkinlikte takımlar iki gruba ayrılacak.

IEM Katowice 2016 CS:GO
IEM Katowice 2016 CS:GO

Dün yapılan Amerika elemeleriyle birlikte turnuvaya katılacak tüm takımlar belli oldu. Sekiz takım davetiye ile dahil olurken dört takım elemelerle turnuvaya dahil oldu. Davetiye alan takımlar; Fnatic, Natus Vincere, Luminosity Gaming, Ninjas in Pyjamas, Team EnVyUs, Astralis, Virtus.Pro ve FaZe Clan. Elemelerle gelen takımlar ise; ilk olarak IEM Taipei’yi birincilikle tamamlayan The MongolZ, Avrupa’daki elemeleri başarı ile tamamlayan mousesports ve E-Frag Esports Club takımları ve son olarak Amerika elemelerinden Tempo Storm takımı katılmaya hak kazandı.

Altı takımla iki grup halinde oynanacak olan turnuvada grup maçlarında takımlar gruplarındaki tüm takımlarla karşılaşacak. Gruplarda ilk sıraları alan takımlar doğrudan Yarı Finallere kalacak. İkinci ve üçüncü sırayı alacak takımlar Çeyrek Finallerde çapraz eşleşecek şekilde katılacak. Çeyrek ve Yarı Finaller üç maç üzerinden oynanacak. Final karşılaşması ise beş maç üzerinden yapılacak.

Gruplar ise şu şekilde;

Grup A
Grup A
Grup B
Grup B
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.