SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

IFK Helsinki, Overwatch Kadrosunu Duyurdu!

Helsinki Reds

Finlandiya’nın üst düzey Buz Hokeyi takımlarından IFK Helsinki, Blizzard’ın geliştirdiği yapım Overwatch için kurduğu kadrosunu spor basınıyla paylaştı. Helsinki Reds adını taşıyacak olan takım, yeni duyurulan Overwatch League’e katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Overwatch League’inde NHL’de olduğu gibi takımlar bulundukları şehirleri temsil edeceği açıklanmıştı. Bu durumla birlikte Finlandiya’nın en iyi Buz Hokeyi takımlarından IFK Helskinki, Helsinki Reds adıyla yarışacak olan Overwatch kadrosunu duyurdu.

Tamamını Finli oyunculardan oluşan Helsinki Reds takımında yer alan oyuncular şu şekilde; Roope “Ruape” Kurkela (Kaptan), Eemeli “Woomera” Ikonen, Miika “BBR” Tekoniemi, Toni “Effix” Hurme, Jani “Exceed” Kosonen, Ville “prettyWise” Mikkonen.

IFK Helsinki, altmış yıl önce kurulan kulüp, Finlandiya Ulusal Hokey Ligi’nde yedi kez şampiyonluğa ulaşmayı başarmış ve son kez 2011 yılında şampiyonluk ipini göğüslemiş bir kulüp. Geleneksel sporlardan genellikle Basketbol ve Futbol takımlarının eSpora giriş yaptığına şahit oluyorduk. IFK Helsinki ile birlikte ilk defa farklı bir spor dalından da eSpora yatırım yapılmış olundu.

Helsinki Reds
Helsinki Reds
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.