SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Infestation: Survivor Stories, 2.8 Milyon Adet Sattı!

Infestation: Survivor Stories

DayZ, Rust gibi oyunların gerisinde kalan ve çıktığı günden bu yana sürekli hile sorununa bir türlü çözüm üretemeyen ve oyuncular tarafından ağır eleştirilen Infestation: Survivor Stories’ın satış rakamları bu eleştirilere rağmen oldukça yüksek rakamlara ulaştı.Yapımcı Sergey Titov yaptığı açıklamayla oyunun, çıktığı günden bu yana 2.8 milyon adetten fazla sattığını belirtti.

Yapımcı Sergey Titov, oyunun geliştirilme aşamasında bir çok hata yaptıkları, oyuncuların tepkilerini ve eleştirilerini göz ardı ettiklerini ve bunun da oyunun eksikliklere sahip olmasını sağladığını belirtti. Ancak tekrar bu hataları yapmak istemeyen Titov, oyunun daha iyi olması için çalıştıklarını, Infestation’ın DayZ kopyası bir oyun olarak değil bu türe kendi yorumlarını katabilmiş bir oyun olarak anılmasını istediğini de belirtti.

Infestation: Survivor Stories
Infestation: Survivor Stories
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.