SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

İngiltere Satışlarının Yeni Lideri: The Last Of Us Remastered

İngiltere’nin geçtiğimiz haftaya ait en çok satan oyunlar listesi açıklandı. Geçtiğimiz hafta; eski ama yenilenmiş bir oyunun zirveyi kimseye bırakmamasıyla dikkat çekici. Evet, geçtiğimiz haftanın oyun satışlarında İngiltere’nin yeni lideri The Last of Us Remastered oldu. Oyun aynı zamanda 2014 yılının en iyi 5. çıkış yapan oyunu ünvanını elde etmiş bulunuyor.

PS4’ün çıkışından beri konsolun en iyi çıkış yapan 4. oyunu olma ünvanını da elde eden The Last of Us Remastered oldukça beğenilmişe benziyor… 2. sırada ise tahmin edebileceğiniz gibi bir önceki haftanın lideri Watch Dogs bulunuyor. Futbol tutkunu İngilizlerin bu tutkusu FIFA 14’ü ilk 3’te görmemize neden olurken, GTA 5’in de en çok satanlar listesinde hala kendine yer bulması dikkat çekiyor.

Sözü fazla uzatmadan İngiltere’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlar listesini görelim.

İngiltere’nin geçen hafta en çok satan oyunlar listesi:

1. The Last of Us Remastered (Sony)
2. Watch Dogs (Ubisoft)
3. FIFA 14 (EA)
4. The Lego Movie Videogame (Warner)
5. Minecraft Xbox 360 Edition (Microsoft)
6. Minecraft PS3 Edition (Sony)
7. Sniper Elite 3 (505 Games)
8. Call of Duty: Ghosts (Activision)
9. Battlefield 4 (EA)
10. Grand Theft Auto 5 (Rockstar)

Listeden görebileceğiniz gibi Minecraft çılgınlığı bitecek gibi gözükmüyor. Bakalım önümüzdeki hafta The Last of Us Remastered liderliğini koruyabilecek mi? İyi haftalar.

the_last_of_us_remastered

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...