SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Cem Yılmaz Kendi Tasarımı olan Joystick ile Karşımızda

İş Bankası Xbox One Uygulaması

Yurtdışındaki devasa büyüklükteki şirketlerin, oyuncuları hedef alan kampanya ve uygulamalarını duymaya alışkınız, ancak “oyunculuk” kavramının Türkiye’de aynı seviyede olmadığı gerçeği de bizleri zaman zaman üzüyordu.

Neyseki günden güne bu durum da olumlu yönde değişecek gibi. İş Bankası’nın Microsoft Türkiye ile işbirliğiyle gerçekleştirdiği yeni girişimi, bu olumlu gelişmelerden biri. Xbox One kullanıcıları, bankacılık işlemlerini İş Bankası’nın Xbox One uygulaması aracılığıyla yapma fırsatı bulabilecekler. Cem Yılmaz’ın oynadığı reklam filmiyle duyurulan bu girişim, artık Türkiye’deki devasa şirketlerin de oyunlar ve oyunlarla ilgilenenlere yönelik uygulamalarını artırmalarına sebep olabilir.

Bir Xbox One uygulaması, çok büyük fark yaratmayabilir. Ancak büyük kurumsal şirketlerin oyunculuğa ilgisinin artmasının olumlu bir başlangıç olduğunu göz ardı etmemek gerek. Önümüzdeki günler neler getirecek birlikte göreceğiz. Cem Yılmaz’lı reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca bu gelişmeyle ilgili yorumlarınızı da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İş Bankası Xbox One Uygulaması
İş Bankası Xbox One Uygulaması
Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.