SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

IWCI 2016’da Grup Maçları Tamamlandı!

2016 IWCI

Legends Legends’ın WildCard bölgesi olan sekiz ligin şampiyonunun mücadele ettiği IWCI 2016’da grup aşaması tamamlandı. Dört gün boyunca süren karşılaşmalarda takımlar birbirleriyle birer kez maç yaptı.

Tüm karşılaşmaların sonunda ilk dört sırayı elde eden takımlar PlayOfflara yükselmeyi başardı. Bunlar temsilcimiz; SuperMassive, Bağımsız Devletler Toplululuğu şampiyonu Hard Random, Brezilya şampiyonu INTZ e-Sports ve Güneydoğu Asya Şampiyonu Saigon Jokers takımları oldu.

Tüm karşılaşmalar sonunda SuperMassive, Hard Random ve INTZ takımlarının beş galibiyet, iki yenilgileri bulunduğu için Tiebreak karşılaşmaları oynanadı. Bu karşılaşmalarda SuperMassive doğrudan Final’e kaldı. Hard Random, INTZ’ı yenmeyi başarınca SuperMassive ile Hard Random grup birincisi olmak için yeniden karşılaştı. Bu karşılaşmadan galip ayrılan temsilcimiz grup aşamasını lider tamamladı.

Böylelikle turnuvanın Yarı Final eşleşmeleri için SuperMassive, dördüncü olan Saigon Jokers ile eşleşirken, ikinci olan Hard Random, üçüncü olan INTZ e-Sports ile eşleşti. Beş maç üzerinden oynanacak olan karşılaşmalar 20-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. HR-INTZ karşılaşması bu gece 00.00’da oynanacak. SUP-SAJ karşılaşması da yarın akşam 20.00’da oynanacak.

Eşleşmelerden galibiyet ile ayrılan takımlar 23 Nisan’da IWCI 2016’nın şampiyonluğu ve MSI 2016’ya katılmak için kozlarını paylaşacak. Multiplayer ekibi olarak, grup aşamasını lider tamamlayan temsilcimiz SuperMassive’i kutlar, PlayOfflar’da başarılar dileriz.

2016 IWCI Grup ve Tieaberak karşılaşmaları
2016 IWCI Grup ve Tieaberak karşılaşmaları
2016 IWCI Puan Durumu
2016 IWCI Puan Durumu
2016 IWCI PlayOffs
2016 IWCI PlayOffs
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.