SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Jesper “JW” Wecksell, Ticarete Atılıyor!

Jesper JW Wecksell

Fnatic’in Counter Strike: Global Offensive kadrosunda 2013 yılından beri yer alan ve agresif AWP oyunları ile tanınan yirmi bir yaşındaki Jesper “JW” Wecksell, espor kariyerinin yanı sıra ticarete de atılmaya karar vermiş gözüküyor.

Fragbite ve avestatidning.com tarafından belirtilen habere göre geç oyuncu, doğup yetiştiği şehir olan Avesta’da yer alan alışveriş merkezinde eSpor odaklı ürünlerin satışını gerçekleştireceği bir butik mağaza açmak için çalışmalara başlamış.

Konuyla ilgili olarak Fragbite’e konuşan Jesper Wecksell “Hem kendim için, hem de küçük bir şehir olan memleketim için bir şey denemek, bir şey yapmak istedim. Özellikle kasabamda bazı eksiklikleri hissetim ve genç kuşağa layık oldukları çabayı göstermek istedim. Ayrıca mümkün oldukça haftada bir kez belki de bir ay içerisinde bir kaç kez orada bulunacağım. açıklamasında bulundu.

İnşaat halinde olan mağazanın en erken Mayıs ayında hizmete geçmesi bekleniyor. Mağazada ilk etapta, Fnatic ürünleri ve ekipmanları, 144hz monitörler, gaming laptoplar satışa sunulacak ve zamanla gelişime açık olacak. Ayrıca mağazanın açılışında Fnatic takımı, hayranları ile bir imza buluşması da gerçekleştirecek.

Avesta Alışveriş Merkezi
Avesta Alışveriş Merkezi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.