HABERLERMoviesSinema/Dizi

JOHN CENA SUICIDE SQUAD KADROSUNDA YER ALABİLİR

Yeni Suicide Squad filminin kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Will Smith‘in ayrılığı sonrası, Marvel Cinematic Universe’den Deadshot rolü için, Idris Elba’yı transfer eden James GunnPeacemaker karakterini de Dave Bautista’ya oynatmak istiyordu ancak bu plan sonradan iptal olmuştu. Son gelen haberlere göre, Gunn, Peacemaker için yine WWE dünyasından bir başka ismi filmin kadrosuna katmak istiyor.

 Variety‘ten Justin Kroll‘un Twitter‘dan yaptığı paylaşımlara göre, John Cena, Idris Elba ve Margot Robbie ile birlikte “The Suicide Squad” kadrosuna dahil edilebilir. Kroll, yaptığı paylaşımda, (Haberi) doğrulatamadım ancak Cena’nın filmde Peacemaker’ı oynayacağına inanıyorum.” dedi. Henüz resmi bir açıklama olmasa da, söylentinin kısa süre içerisinde doğrulanması bekleniyor. 

Margot Robbie‘nin Harley Quinn olarak, Jai Courtney‘nin ise Captain Boomerang olarak döneceği artık kesinleşse de Idris Elba‘nın Deadshot‘tan başka bir karakter oynayacağı yönünde de haberler yazılıyor. 

İlk filmin kötü şöhretinin ardından, marka imajını düzeltmek adına bütün riskleri alan ekibin, 2021 yılında gösterime girmesi planlanan The Suicide Squad‘ta neler yapacağı merak konusu. 

SUICIDE SQUAD