HABERLER

JUMP FORCE İDDİALI GELİYOR

Anime ve manga severlerin yüzünü güldürecek ve 2019 yılının ilk dövüş oyunu olacak olan  Jump Force, Dragon Ball Z, One Piece, Naruto, Yu-Gi-Oh ünlü serileri bir araya getirecek.  15 Şubat tarihinde PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak olan Jump Force20 GB‘lık bir alanı işgal edecek. Hikaye modunun yanı sıra,  multiplayer modlarıyla da oyuncuların gönlünde taht kuracağa benziyor.

Japon menşeli bir medya kuruluşu olan Vjump‘ın gerçekleştirmiş olduğu canlı yayında,  Jump Force‘a ait oyun içi görüntüler gösterildi. Videolarda tanıdık bir çok yüz mevcutken, epik savaşlara tanık olacağımız kesin gibi. PS4‘te oynanan ilk maçta Boruto, Gaara ve Kakashi ile Kaguya, Kenshiro ve Ryo Saeba kozlarını paylaşıyor. 2 Hafta içinde raflardaki alacak olan  Jump Force‘a ait oyun içi görüntülere, aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.