SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Kikis’in Yeni Takımı Belli Oldu!

CS 2017

Bu sene Avrupa LCS’e flaş bir giriş yapan ve Bahar sezonunu ikinci sırada tamamlayan Unicorns of Love, tarzıyla ön plana çıkan orman rolü oyuncusu Mateusz “Kikis” Szkudlarek ile geçtiğimiz hafta yolların ayrıldığını duyurmuştu. UOL, Kikis’in yerine kendi takımlarında ve SK Gaming’de 2014 Worlds tecrübesi  yaşayan Türk asıllı Alman oyuncu Berk “Gilius” Demir’i kadrosuna katmıştı.

Gaming House’da yaşanan disiplinsizlikler sonucu bu kararın takım adına iyi olacağını belirten yetkililer. Kikis’i sevdiklerini ve gelecekte daha iyi yerlerde olmasını istediklerini belirtmişlerdi. Kikis’in bu ayrılık sonrası transfer olacağı takım hakkında iddialar yükselmeye başlamışken, Gamers2 takımı oyuncuyu takıma kattıklarını açıkladı. LCS’e yükselme ligi olan Challenger Series’te mücadele eden ve efsanevi eski orta koridor oyuncusu olan Ocelote’un sahibi olduğu takım şuan için ligde ikinci konumda.

Kikis’in takıma katılmasıyla daha da güçlendiklerini belirten Ocelote, “Bugünlük bu kadar değil, daha fazlası için patlamış mısırlarınızı hazır tutun.” mesajını verdi. Bakalım Kikis’in Gamers2 ile göstereceği performans nasıl olacak?

Yeni trasnfer ya da açıklamalarla ilgili bir güncelleme olduğunda bu haberimizden bilgi alabilirsiniz.

Mateusz “Kikis” Szkudlarek
Mateusz “Kikis” Szkudlarek
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.