SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Kojima’sız MGS Mümkün Mü?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Kojima ile yaşanan sıkıntılar, ekonomik durgunluk sebebiyle oyun piyasasındaki konumunu değiştirme kararı alan ve CEO’sunu da değiştiren Konami, Japonya’daki arcade konsollara ve mobil oyunlara yöneleceğini açıklamıştı.

Ancak ellerindeki AAA oyunları artık geliştirmeyeceği ihtimali iddiası üzerine Konami’den yeni bir açıklama geldi. Konami’nin İngiltere Topluluk Yöneticisi Graham Day, iddialar için İnternette okuduğunuz her şeye inanmayın. yanıtını verdi.

Metal Gear Solid serisinin geleceği hakkında da açıklamada bulunan Day, Metal Gear Rising’de bunun bir örneğini görmüştük zaten. Metal Gear Solid serisi içinde barındırdığı karakterler ve hikayesiyle yaşayan bir oyun. Yapımcısının ismi ile değil. MGS serisi Kojima olmadan da devam edebilir. açıklamasında bulundu. Sizce Kojima’sız MGS, gerçek bir MGS olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Metal Gear Solid V Phantom Pain
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.