SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Konami, PES 2014’ün Arkasındaki Yeni Motorun Çekirdek Teknolojisinin Ana Hatlarını Çizdi

Fox Engine birleşmesinin duyurulduğunda kısaca bahsedilen TrueBall sistemi, serideki başlıca fizik iyileştirmelerinden biri olarak ortaya konuyor. TrueBall kullanımıyla oyuncular, yerden ya da havadan gelen topu daha iyi kontrol sağlayacak, topu “her yönde” hareket ettirebilecek. Başka bir fizik iyileştirmesi ise oyuncuların çarpışma animasyonlarını kontrol eden Motion Animation Stability System (MASS). Bu teknoloji, çok daha fazla gerçeklik kazandıracak, her hücumu, her savunmayı çok daha dinamik kılacak ve böylece PES 2014’i “gerçekliğe” bir adım daha yaklaştıracak.

Başka bir teknoloji girişi ise, her oyuncuya moral ve motivasyon seviyeleri pompalayan Heart. Heart sayesinde, oyuncuların ortaya koydukları performans, yeni dinamik etkilerin eklenmesiyle düşüp, çıkapilecek.

“Kullanıcı deneyimi, oyuncu kontrolleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere bu sefer, yönümüzü değiştirdik ve paketin bütününe odaklandık,” dedi PES Productions’da yaratıcı yapımcı olarak görev yapan Kei Masuda sunum sırasında. “Daha birçok özellik üzerinde çalışıyoruz. Bu yeni iyileştirmelerin duyurularını yakın zamanda yapacağız. Bizden ayrılmayın.”

Burçhan Yalçın