SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

KONAMI, TÜRKİYE SÜPER LİGİ’NİN PES 2019’DA OLACAĞINI DUYURDU!

Futbol sever oyuncuların gözde oyun serilerinden olan PES’in yeni oyunu olacak PES 2019’da Türkiye Süper Ligi’nin ve sevilen oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu’nun oyunun kapağında yer alacağı Konami tarafından açıklandı.

Konami Digital Entertainment B.V. yakında bizlerle olacak PES 2019’da Türkiye Süper Lig’ini ilk kez yer alacağını duyurdu. Süper Lig, Pro Evolution Soccer serisinin en son üyesi olan PES 2019’a eklenecek sekizinci en büyük ligden biri oldu.

Yeni anlaşmaya göre; KONAMI, 18 takımın tamamıyla mücadele etmemize ve Süper Lig ile ilgili tüm ikonografiyi kullanmamıza olanak sağlayacak. Tüm kulüpler, lansman sonrası data pack sürümleri sayesinde gerçek donanımlarıyla temsil edilecek ve tüm istatistiklerin ve takımların haftalık olarak güncellenmesi sağlanacak.

Ayrıca KONAMI; Türkiye’nin en iyi ve en yetenekli oyuncularından, Türk orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu’nu yerel temsilci olarak belirledi. Orta saha oyuncusu yerel tanıtımlar için kullanılacak ve özel olarak oluşturulmuş Türkçe oyun kutuları üzerinde PES 2019 küresel kapak yıldızı Phillipe Coutinho ile birlikte görünecek. Oyunda Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin de yer alacağını hatırlatalım.


Pro Evolution Soccer 2019; 30 Ağustos 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak, şimdiden iyi maçlar.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...