SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

Kurumsal

Multiplayer, oyun & espor sektöründe 9 yıllık geçmişi ile bulunduğu alanda Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biridir.

PROJE ÜRETİMİ:

Multiplayer, markaların ihtiyaçlarına yönelik hem proje bazlı hem de sürdürülebilir çevrimiçi ve çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Multiplayer, hem Türkiye hem de dünya genelinde oyun geliştiricileri ve yayıncıları ile birlikte çalışarak yaptığı projeler ile oyunlar, oyuncular, influencerlar ve markalar arasında etkileşim yaratmayı amaçlamaktadır.

ETKİNLİK:

Multiplayer, her sene iki adet Espor ve Oyun Festivali, Chapter etkinliklerini gerçekleştirmektedir. Bu etkinlik serisi, teknoloji, oyun ve eSpor tutkunlarını, influencer ve hayranlarını, profesyonel eSpor takımlarını bir seridir. Multiplayer, bu dev etkinliklerde eSpor liglerinin finallerini ve katılımcı turnuvaları yapmaktadır, teknoloji deneyim alanları ile katılımcılara farklı deneyimler sunmaktadır ve menajerliği Multiplayer’da olan Türkiye’nin en önde gelen influencerları ile takipçilerini bir araya getirmektedir. Bu etkinliklere ortalama 5K+ kişi fiziksel olarak katılım gösterirken Twitch kanalımızda canlı yayın üzerinden ortalama +500K izlenmeye ulaşılmaktadır: chapter.multiplayer.com.tr

chapter.multiplayer.com.tr

Chapter V (Vodafone Park)

 

Ek olarak Multiplayer, markaların ihtiyaçlarına yönelik oyun, ürün lansmanı, influencer meet & greet vb gibi özel tasarım etkinlikler de düzenlemektedir.

 ESPOR & CANLI YAYIN:

Multiplayer, dünyada en çok ilgi gören eSpor oyunlarının Türkiye Şampiyonaları’na ait organizasyonları gerçekleştirmektedir. Espor liglerinin organizasyonu ve yayınları, online elemeler, lig maçlarının tüm süreci ve offline final etkinliklerini düzenlemektedir. Ayrıca bu turnuvaların prodüksiyonu da yine Multiplayer tarafından yapılmış olup twitch.tv/Multiplayer kanalından canlı yayın ile takipçilere aktarılmaktadır.

Multiplayer, canlı yayın deneyimiyle markaların ihtiyaçlarına yönelik canlı yayın prodüksiyonları gerçekleştirmektedir.

INFLUENCER İLETİŞİMİ:

Multiplayer, Türkiye’nin en büyük Twitch yayıncıları ve gaming Youtuber’larının menajerliğini yapmaktadır. Tüm influencerlar bu linkte yer almaktadır: influencer.multiplayer.com.tr

TV:

Multiplayer, MTV, CNN Türk, Dream TV kanallarında 300 bölümün üzerinde yayınlanan “Multiplayer” adlı televizyon programını hayata geçirmiştir. Cuma geceleri 01:00’de başlayıp 120 dakika süren Multiplayer programı; günümüzün ve geleceğin tüm dijital oyun, sinema ve teknoloji dünyasını masaya yatıran, ünlü konukları ve görsel içerik kalitesiyle pop kültürün altını üstüne getiren Türkiye’deki tek dijital oyun ve eğlence programı olmuştur. Programa Aralık 2017 itibariyle ara verilmiştir. Multiplayer programının yanı sıra Türkiye’nin ilk eSpor haber bülteni olan Dijital Saha, bir sezon boyunca Tivibuspor ekranlarında yayınlanmıştır.

 

Şu ana kadar Multiplayer’da birlikte iş yaptığımız bazı markalar:

 

 

İletişim Bilgileri : iletisim@multiplayer.com.tr