SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

Kurumsal

Multiplayer, oyun & eSpor sektöründe 8 yıllık geçmişi ile bulunduğu alanda Türkiye’nin en köklü ajans ve medya şirketlerinden biridir.

Türk televizyonlarının tek oyun içerikli televizyon programı Multiplayer ile MTV/CNNTürk/DreamTV kanallarında 300’ün  üzerinde program yapmış ve hala DreamTV’de Cuma, Cumartesi ve Pazartesi günleri yayınlarına devam etmektedir.

Tivibu Spor kanalında ilk sezonunu tamamlayan Dijital Saha adlı global eSpor programı çok yakında NTVSpor’da devam edecektir.

www.twitch.tv/Multiplayer adresindeki internet televizyonu 4 senedir Türkiye’nin en çok izlenen YouTube ve Twitch yayıncıları ile proje bazlı canlı yayınlar yapmaktadır.

Multiplayer eSpor departmanı Dünya’nın en çok ilgi gösterilen eSpor oyunlarının Türkiye şampiyonalarının organizasyon, prodüksiyon  ve canlı yayınlarını internet televizyonumuz MultiplayerLIVE ile www.twitch.tv/Multiplayer üzerinden yapmaktadır.

Multiplayer eSpor ve Oyun Festivali, Chapter etkinliklerini her 3-4 ayda bir gerçekleştirmektedir. Bu dev etkinliklerde eSpor finalleri, çeşitli katılımcı turnuvaları, teknoloji deneyim alanları ve menajerliklerini üstlendiğimiz Türkiye’nin en çok izlenen influencerları ile bir araya gelme aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Ortalama 5.000 kişinin fiziksel katılım sağladığı ve tümünün canlı yayınlandığı bu şölenleri 500k+ üzerinde kişi canlı olarak izlemektedir.

Chapter V (Vodafone Park)

 

Multiplayer menajerlik departmanı Türkiye’deki en çok izlenen oyun influencerlarının menajerlikleri ile birlikte kanallarını temsil etmektedir.

http://influencer.multiplayer.com.tr/

Multiplayer menajerlik departmanı aynı zamanda Türkiye’deki umut vadeden en iyi eSpor oyuncularının bazılarının da menajerliklerini de üstlenmektedir.

Multiplayer şemsiyesi altındaki tüm yayıncılar aylık 3m+ canlı ve 14m+ YouTube izlenmesi almaktadır.

 

 

 

Şu ana kadar Multiplayer’da birlikte iş yaptığımız bazı markalar:

 

 

İletişim Bilgileri : iletisim@multiplayer.com.tr