SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Ladislav “GuardiaN” Kovács, Büyük İhtimal Dreamhack Malmö’yü Kaçıracak!

Guardian

MLG Columbus 2016’nın finalisti ve turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Counter Strike: Global Offensive takımı Natus Vincere’in AWP oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovács, bileğindeki sakatlık dolayısıyla Dreamhack Malmö’de takımındaki yerini büyük ihtimalle alamayacak.

Bu sezon gerçekleştirilen IEM Katowice 2016’nın öncesinde ortaya çıkan bilek sakatlığı, belirli yöntemler nedeniyle geçiştirilmiş, bu sayede GuardiaN, Katowice ve Columbus’ta takımıyla birlikte maçlara çıkmıştı. Ancak maçlarda da gördüğümüz gibi GuardiaN, beklenen AWP performasından çok uzaktaydı. Buna rağmen MLG Columbus’ta ikincilik kazanan ekip, GuardiaN’ı daha fazla riske etmek istemiyor.

Yapılan kontroller sonrasında sakatlığının durumunu daha da kötüye giden GuardiaN, büyük ihtimalle, Dreamhack Malmö’de takımını yalnız bırakacak. Takımın ilerleyen günlerde resmi kararı duyurmasını bekleyen GuardiaN, kısa sürede sakatlığını atlatmayı umuyor. Oyun dünyasındaki rakip takımlardan GuardiaN’ın bir an önce sağlığına kavuşması yönünde yorumlar da göze çarpıyor. İşte GuardiaN’ın resmi sosyal hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.