SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

LCK 2015 Bahar Şampiyonu SKT T1 Oldu!

2015 LCK

Dünyanın en iyi League of Legends liglerinden biri olan Kore Ligi’nin Bahar Sezonu Şampiyonu belli oldu. Bugün yapılan Final Karşılaşması’nda, SKT T1 ile GE Tigers takımları karşı karşıya geldi. SKT T1’nın ünlü oyuncularından Ormancı rolündeki Bengi ile Orta Koridor Taşıyıcısı Faker’ın yedek olarak başladığı seri 3-0 SKT T1’ın üstünlüğü ile sonuçlandı. Faker ve Bengi’nin maçlarda oynamasına gerek bile kalmadı.

Normal sezonu birinci bitiren GE Tigers, iddialı gözükse de bir galibiyet bile alamadan seriyi kaybetti. Bu sonuçlar sonunda 2015 MSI’a katılacak olan son takım da belli oldu. 7 Mayıs tarihinde Amerika, Florida’da başlayacak olan 2015 MSI’da yer alacak son takım SKT T1 oldu. SKT T1 ilk karşılaşmasında temsilcimiz Beşiktaş’a karşı oynayacak.

2015 MSI’da yer alacak tüm takımlar şöyle; Amerika Şampiyonu TSM, Avrupa Şampiyonu Fnatic, Çin Şampiyonu EDward Gaming, Garena Taiwan Şampiyonu ahq eSports, Güney Kore Şampiyonu SKT T1 ve WildCard Şampiyonu Türkiye’den Beşiktaş.

SKT T1, LCK 2015 Bahar Şampiyonu
SKT T1, LCK 2015 Bahar Şampiyonu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.