SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends 2015 Dünya Şampiyonası Avrupa’da!

League of Legends

Geçtiğimiz yıl Güney Kore’de düzenlenen, inanılmaz anılarla hafızalara kazınan League of Legends Dünya Şampiyonası Finalleri bu sene Avrupa’da yapılacağı duyuruldu.

Riot Games’in yaptığı açıklamada, bu haberi paylaşmak için daha fazla bekleyemediklerini ve dünyanın en iyi takımlarının kozlarını, dünyanın en iyi taraftarlarının karşısında sergileyeceğini belirtti. İlk Dünya Şampiyonası’da hatırlarsanız İsveç’te düzenlenmişti. Böylelikle Riot tekrar Avrupa’ya dönüş yapmış oldu.

Geçtiğimiz sene başlatılan, grup maçları ve her bir final aşaması maçlarının farklı ülkelerde ve şehirlerde oynatılması, bu sene de geçerli olacak. Grup maçları, Çeyrek Finaller, Yarı Finaller ve Final Avrupa’nın farklı ülkelerinde ve şehirlerinde gerçekleşecek. Henüz turnuva formatının, hangi şehirlerde hangi aşamaların oynanacağı belli değil. İlerleyen aylarda bu bilgiler de paylaşılacak.

Ayrıca bir sevindirici haber daha paylaşalım. Uluslararası WildCard Özel Turnuvası da Nisan ayında ülkemizde gerçekleşecek.

League of Legends
League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.