SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

VODAFONE FREEZONE ŞAMPİYONLUK LİGİ’NDE SIRALAMA DEĞİŞMEDİ

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 4. hafta karşılaşmaları tamamlandı. Bahçeşehir SuperMassive, bu hafta HWA Gaming ve Bursaspor Esports‘a fire vermeyerek yedi galibiyete ulaştı ve zirvedeki yerini korudu. Royal Youth, Galakticos’u  rahat bir şekilde geçerken Beşiktaş maçında zorlansa da karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldı. 

1907 Fenerbahçe Espor, Dark Passagea skor dahi vermezken, Galakticos karşısında da zorlanmadan galibiyete ulaştı. Galatasaray Espor ise kendini toparlamayı bildi ve Doğuş Üni Aurora ve Bursaspor Esports‘ u yenerek puan kaptırmadı.

Lig aşamasında beşinci hafta iki kritik karşılaşmaya sahne olacak. 16 Şubat Cumartesi günü Beşiktaş ile 1907 Fenerbahçe Espor ilk defa League of Legends sahnesinde karşı karşıya gelecek. 17 Şubat Pazar günündeyse zirvenin iki sahibi Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive’in eşleşmesine tanık olacağız. Lig sıralamasında son durum ise şöyle; 

 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.