SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends’a Yeni Şampiyon Geliyor!

Ekko

2015 MSI’ın sona ermesiyle birlikte Yaz Mevsim’e hazırlanan Riot Games, League of Legends için yeni şampiyon tanıtımını yaptı. Paylaşılan video ile birlikte yeni şampiyon için zaman çok önemli. Her saniyenin değerini bilmeye çalışan yeni şampiyonumuz genç yaşta League of Legends’ta yer alan karakterlerden biri olacak.

Paylaşılan video Ekko hakkında bir kaç ipucu içeriyor. Son zamanlarda popülerleşen sinematik tanıtımlara bir yenisi daha eklenmiş. Video oynanış tarzı olarak çok açıklayıcı olmasa da bazı özellikler göze çarpıyor.

Ekko’nun zamanı geriye alabilme gibi bir yeteneği mevcut. Böylelikle zamanın her anını değerlendirebilme şansına sahip olabiliyor. Bunun dışında her ne kadar zamanı geri alsa da geri aldığı zaman içinde aldığı yaralanmaların etkisinden kurtulmuyor. İşte yeni karakter Ekko’nun sinematik tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.