SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

League of Legends’ın Yeni Karakteri Jhin Duyuruldu!

League of Legends

Yaklaşık bir kaç haftadır League of Legends’ta yer alan bazı şampiyonların tanıtım sayfalarında yaşanan değişiklikler sonucunda oyuncular, yeni bir karakterin duyurusunun yapılacağını bekliyordu. İlk olarak Zed’in sayfasında paylaşılan video sonrasında Sona, Garen ve Vi’ın da sayfalarına uğramıştı.

Yapılan incelemeler sonucunda takipçiler Jhin ismine ulaştı ve bu da yeni bir karakterin duyurulacağı düşüncesini ortaya çıkarmıştı. Uzun bir bekleyiş sonrasında Riot Games, beklenen açıklamayı yaptı ve yeni saldırı gücü taşıyıcısı rolündeki Virtüöz Jhin’i oyunculara duyurdu.

Koridor aşamasında biraz zayıf kalan Jhin’in kullanımındaki asıl önemli nokta, takım savaşlarında alacağı role bağlı. Sahip olduğu tuzaklar ve yetenek setinin sağlamış olduğu avanajlar sayesinde ya takım savaşı öncesi rakibi istemediği bir savaşa sürekleyecek, ya da gizlienip, kendisini farkettirmeden raip takıma savaş sırasında ağır hasarlar verecek. Jhin’in yetenek setinin ve oynanış tarzının yer aldığı tanıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Virtiöz Jhin
Virtiöz Jhin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.